máj 24, 2019

Do Nitry prichádza inovatívna metóda čistenia, rýchla a šetrná k životnému prostrediu

Podnikateľ žijúci dlhé roky v Nemecku sa vrátil do svojej rodnej Nitry, aby urobil svoje mesto krajším. Zaujímavý podnikateľský nápad ho presvedčil o tom, aby sa po rokoch vrátil späť domov.

Keď som zistil, že by som sa opäť mohol vrátiť do svojho rodného mesta, k svojej rodine a zároveň pomáhať ľuďom v Nitre, ktorá nám často v zahraničí chýbala, tak som ani na sekundu nezaváhal. Jednoducho sme si spolu s manželkou a deťmi pobalili veci a po vyše desiatich rokoch sme sa vrátili domov,” povedal podnikateľ Ptáček s úsmevom na tvári.

Podnikať doma sa rozhodol zakúpením si niekoľkotisícového profesionálneho zariadenia na čistenie suchým ľadom.

Táto metóda čistenia sa využíva hlavne v potravinárskom, chemickom a automobilovom priemysle. Taktiež má široké využitie v mestskej infraštruktúre a to najmä pri čistení sôch, pomníkov, budov, hrobov, ciest či dlažieb, dopravných prostriedkov, interiérov áut, motorov a iných rôznych častí i povrchov.

13662642_10201846736926560_1147467957_o

Výhodou čistenia suchým ľadom je, že suchý ľad má ideálne abrazívne vlastnosti. Dokonale odstraňuje nečistoty, pričom k čistenému povrchu ostáva šetrný a nepoškodzuje ho. Táto metóda je maximálne šetrná k životnému prostrediu, rýchla, čím výrazne skracuje dĺžku čistenia a je možné využiť ju v rôznych oblastiach.

Cena ponúkanej služby sa stanovuje po bezplatnej obhliadke miesta znečistenia a určuje sa od viacerých faktorov ako sú napr. miesto, plocha a charakter znečistenia.

V prípade záujmu o čistenie suchým ľadom, môžete kontaktovať poskytovateľa služby, ktorý vám rád zodpovie akékoľvek otázky na čísle 0910 969 888. Kontaktná osoba Jiří Ptáček ml. e-mail: info@cistenieladom.sk

Ďalšie informácie, videá a fotografie nájdete na stránke www.cistenieladom.sk

Pridať komentár