máj 24, 2019

Nitrianske vianočné mestečko otvorí svoje brány vo štvrtok 1. decembra

Nitrianske vianočné mestečko na Svätoplukovom námestí otvorí svoje brány vo štvrtok 1. decembra a otvorené bude do piatka 23. decembra. Návštevníci si tu budú môcť kúpiť vianočné dobroty, ale aj darčeky pod stromček a popritom sledovať štedrý vianočný program s večerníčkami, vianočnými vinšami, koledami a hudobnými želaniami.
 
V nedeľu 4. decembra o 17. hodine zavíta do vianočného mestečka Mikuláš. Tak ako zvyčajne, aj tohto roku sa malí i veľkí môžu tešiť na zaujímavý program a najmä na jedinečný pyromuzikálový ohňostroj.
 
Zaujímavý vianočný program bude aj v iných kultúrno-spoločenských priestoroch Nitry. V nedeľu 11. decembra o 18. hod. sa v Synagóge v Nitre uskutoční v poradí už XIII. Strieborný večer Evy Pavlíkovej a jej hostí. Tradičnou súčasťou adventu v Nitre býva koncert Čaro Vianoc – vianočný koncert známych sólistov Opery SND – v Mestskej hale na Klokočine. Tohto roku sa uskutoční v piatok 16. decembra o 18. hod.
 
December 2016 v Nitre – to budú aj mikulášske a adventné programy v mestských častiach, ktoré pripravia VMČ v spolupráci s odborom kultúry Mestského úradu v Nitre. (SY)
zdroj: nitra.sk Foto: Collavino Photography
Pridať komentár