apríl 26, 2019

Zvolenskí hokejisti privítali v rámci 50. kola na domácom ľade našich úradujúcich majstrov. Domáci rytieri sa chceli pred vlastnými fanúšikmi vrátiť na víťaznú vlnu po poslednom zaváhaní v Žiline.

Napriek veľkej snahe sa im to však nepodarilo a v zaujímavom stretnutí rozhodol o dvoch bodoch pre Nitru svojím druhým gólom v predĺžení Pupák a upravil tak konečné skóre na 2 : 3.

HKM Zvolen – HK Nitra 2:3 pp (1:0, 0:1, 1:1 – 0:1)
Góly: 19. Klhůfek (B. Mráz, L. Novák), 42. B. Mráz (Klhůfek, L. Novák) – 36. Krištof (J. Štefanka, M. Tvrdoň), 41. Pupák, 64. Pupák (M. Tvrdoň). Rozhodovali: P. Jonák, Goga – Kollár, M. Smrek, vylúčení: 8:6, navyše: L. Novák (Zvolen) 10+10 minút za nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, 1690 divákov

Zostavy:
Zvolen: Šimko – M. Novák, Andersons, Hraško, Valenta, Plechanov, Habšuda, Homer – Lušňák, Puliš, P. Zuzin – L. Novák, B. Mráz, Klhůfek – Matis, L. Jurík, S. Petráš – Dubeň, Síkela, Jurák
Nitra: Hartzell – Ordzovenský, Milam, Pupák, Mezei, Versteeg, Meland, Korím, Kuzma – Cope, Marek Slovák, Blackwater – H. Ručkay, Krištof, M. Tvrdoň – Šille, J. Šiška, Macík – Bajtek, L. Paukovček, J. Štefanka

zdroj: huste.tv, foto: facebook