jún 24, 2019

Rybári, poľovníci i včelári sa stretnú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex

Koniec februára bude o človeku a prírode. Do tohto spojenia nazrú návštevníci výstavy Rybárstvo, Poľovníctvo a Včelárstvo cez umenie lovu, či už rýb alebo zveri a na svoje si prídu aj chovatelia včiel či milovníci ich produktov.

Spojenie týchto troch hobby výstav do úspešného celku s každoročne narastajúcou návštevnosťou vyžadovalo zmenu koncepcie a tak sa môžete tešiť na veľký pavilón F pre rybárov a poľovníkov a celý pavilón A pre včelárov.

Už 9. ročník kontraktačno-predajnej výstavy Rybárstvo a Poľovníctvo je určená pre všetkých priateľov prírody, rybárčenia či poľovania. Pre návštevníkov vystavovatelia pripravia množstvo horúcich noviniek – rybárskych prútov, krmiva, poľovných zbraní a psov. Pre tých najmenších bude určite zaujímavé nadrozmerné akvárium plné rôznych sladkovodných rýb z okolitých krajov. Novinkou na výstave bude prezentácia Klubu chovateľov slovenských hrubosrstých stavačov.

Podujatie obsahuje množstvo inštruktáží, ukážok či workshopov. Súťaže a rôzne trenažéry pútajú pozornosť nie len aktívnych lovcov rýb či zveri, ale aj ich rodinných príslušníkov všetkých vekových kategórií.

Už štvrtý ročník sprievodnej výstavy včelárstva si u návštevníkov získal obdiv natoľko, že tento rok pokračuje s vyhodnotením Medovinky roka spojené s verejnou degustáciou. Pre návštevníkov budú pripravené bohaté prezentácie, ukážky, ochutnávky a tiež projekcie náučných videodokumentov.

zdroj: agrokompex.sk

Pridať komentár