jún 24, 2019

Odvážna dôchodkyňa vyháňala z bytu zlodeja krikom a palicou, následne rýchlo z bytu utiekol

Pokojné sledovanie televízora predvčerom popoludní rozrušilo 76 ročnú dôchodkyňu. O program sa jej postaral neznámy muž, ktorý sa k nej votrel do bytu.

Ten využil príležitosť a vošiel dnu potom, ako domáci pán odbehol do obchodu a nezamkol za sebou dvere. Zvláštne zvuky , ktoré vychádzali z druhej izby prinútili dôchodkyňu ísť sa pozrieť čo sa u nej deje.

Pani Apolónia zostala nemilo prekvapená, keď pri prehrabávaní sa v skrini a v šuplíkoch pristihla cudzieho muža. Okamžite spustila krik a s palicou v ruke chcela vyhnať votrelca z bytu. Keď videla, že si s mužom neporadí, podarilo sa jej vyjsť na chodbu a kričať o pomoc.

To už neznámy z bytu vybehol a  ušiel.Polícia miesto zdokumentovala a zaistila stopy. Taktiež vypočula osoby v okolí a susedov. Vyšetrovateľ v danej veci začal trestné stíhanie pre zločin porušovania domovej slobody.

Touto cestou žiadame o pomoc aj prípadných svedkov, ktorý sa v tom čase pohybovali pred obytným domov na Dvorskej ulici a všimli si čokoľvek, čo by polícii pomohlo by objasnení skutku, aby svoj poznatok oznámili. Občania môžu podať informáciu aj na facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy.

foto: Ilustračné internet zdroj: PZSR

Pridať komentár