január 24, 2020

V Nitrianskom kraji maskovaný páchateľ vylúpil herňu: Ženu ohrozoval nožom

K lúpežnému prepadnutiu došlo 20.3.2018 v čase o 02.40 hodine v Leviciach na Severnej ulici. Maskovaný neznámy páchateľ s nožom v ruke vošiel do priestorov herne a od pracovníčky žiadal peniaze.

Za barovým pultom ženu ohrozoval a viac krát zopakoval „daj peniaze“, pričom druhou rukou zobral z pultu finančnú hotovosť vo výške 150,-€. Po skutku ušiel na neznáme miesto.

Páchateľ bol vysoký približne 175 cm, štíhlej postavy. Oblečenú mal bielu mikinu s kapucňou, sivé tepláky, na rukách zelené rukavice a obuté mal plátenné tenisky. Na tvári mal bielu masku.

Kriminalisti z Levíc po páchateľovi intenzívne pátrajú a vykonávajú všetky potrebné úkony pre objasnenie tohto skutku, skonštatovala Bruchterová. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Levíc začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Krátko pred lúpežou sa v herni nachádzal muž, ktorý by mohol polícii podať svedeckú výpoveď. “Žiadame tohto svedka, aby sa prihlásil na polícii, pretože by mohol pomôcť pri objasnení tohto skutku,” vyzvala svedka Bruchterová.

zdroj: PZ SR

Pridať komentár