júl 19, 2019

Keď zistíte, koľko stojí umytie okien v Balzaku, už ich umývať nikdy nebudete

Viete, aká je robota s oknami a ešte babračka so žalúziami… Vôbec sa vám nečudujeme, že sa vám do nich nechce. No cez okná čisté ako zrkadlo, je krajší pohľad na leto a aj príjemnejší pocit z domova.

Keď zistíte, koľko stojí umytie okien v 2- izbovom byte, už ich umývať nikdy nebudete. Spoločnosť BALZAK, ktorá je na trhu viac ako 10 rokov vás zbaví starostí s oknami aj so žalúziami.

Možno ste netušili, že umyté a čisté okná a žalúzie v 2-izbovom byte môžete mať už od 40 € a už do 3 hodín. Vy zatiaľ prázdninujte, v kľude relaxujte, venujte čas sebe a rodine, veď čas je na nezaplatenie.

BALZAK sa postará aj o vašu celú domácnosť, o interiér, aj exteriér vášho domu, ak treba jednorazovo, napr. po malovke, rekonštrukcii, ale aj pravidelne. Upratovať vám bude pridelená pani upratovačka. V prípade, že ochorie, nemusíte sa obávať, že zostane upratovanie na vás. Z upratovacej služby BALZAK vám pošlú kolegyňu, ktorá ju rovnako zodpovedne dočasne nahradí.

Čistiace prostriedky aj nástroje si vždy nosia svoje. Prostriedky používajú ekologické a šetrné, bez chemikálií, aby šetrili váš majetok. Dostanete občas aj niečo navyše, lebo dôveru zákazníkov si cenia. Náhrada nedopatrením spôsobenej škody je samozrejmosťou. Je to úžasná úľava, keď nemusíte strácať čas a domácnosť máte čistú a upratanú, môžete sa venovať príjemnejším veciam. Nemyslíte?

Viac informácií: www.balzak.sk/contact.html

zdroj: BALZAK.sk text: Mgr. Daniela Mudráková

Pridať komentár