december 5, 2019

Nitra drží tempo v oblasti v ktorej chce preraziť predovšetkým v zahraničí

Ak sa máte záujem odreagovať, tak častokrát sa môže stať, že skončíte pri dobrej hre, ktorá vás zabaví. Kto však tieto hry vytvára?

Jedná sa predovšetkým o vývojárske štúdia, ktoré sú v zahraničí v menšom počte na Slovensku, predovšetkým Bratislava a Košice, ale konečne máme jedno, ktoré vo svojom logu nosí symbol nášho mesta.

Dôvod je jednoduchý, vývojárske štúdio Neutraworks, ktoré aktuálne pracuje na hre z 2. svetovej vojny (Secret war), má svoje sídlo práve v Nitre.

Okrem toho, že sa Neutraworks snaží zviditeľniť Nitru aj v zahraničí, je to zároveň príležitosť pre mladé talenty z Nitry a okolia angažovať sa v tejto oblasti. Dvere štúdia sú pre ľudí, ktorí majú talent a chuť podieľať sa na vývoji hier otvorené.

Viac informácii o vývojárskom štúdiu sa dočítate na ich webovej stránke www.neutraworks.net.

Ak vás zaujala práve hra, na ktorej práve vývojárske štúdio v Nitre pracuje, prečítajte si o nej viac na www.sector.sk/secret-war.

Vývojári sa chcú zamerať aj na rozvoj fanúšikovskej komunity o ktorej názory, postrehy a návrhy by sa chceli v neskorších fázach vývoja oprieť, preto určite nezabudnite dať sledovať fanpage stránku Neutraworks.
Facebook:

Pridať komentár